Září 2010

Neuděláš nic.

4. září 2010 v 20:54 | Blázen na vodítkuO------------O
Občas je špatně. Občas je dobře. Ale nejhorší je,.když není jinak

A není zbytí,z bytí. A občas je tak nějak smutno i vesele. Když už se dostanete do fáze,kdy se trápíte a přitom už je vám to jedno, a co hůř, že vás to i baví, Že už vás nebaví hrát si na dobrou náladu a nesnažíte se být v pohodě. S nikým nevycházíte a vlastně už je vám to jedno,

Když vám konečně dojde v čem je ten největší problém.

Je to úleva,když zjistíte, že ten problém nejste vy. Když zjistíte že za to může někdo jinej. Jenom fuckT suckuje když je to někdo, koho byste měli mít rádi. Když je to někdo, kdo vás má milovat a přitom vám vlastně nejvíc ubližje.

Nikdy mi nešlo se rozhodnout k tomu, abych někoho neměla ráda. Zvlášť když sem ho kdysi měla ráda hodně. A bolí to, když vám dojde, jak vratký jsou lidský pocity a jak rychle se mění. Tak bych přirovnala dnešní náladu. Sem smutná.A všechno mi smutný připadá.

Připadá mi smutný, že mi někdo napíše, že přijede dýl, protože se se mnou nechce nudit. Připadá mi smutný že je to můj...(nemám ráda slovo přítel). Připadá mi smutný, že se někdo rozčílí jenom kvůli nějaký objížďce. Připadá mi smutný, že někdo někoho nbemá rád jen ze zášti a závisti. A jen kvůli nějakýmu skutku,co ten někdo vykonal mnohem dřív, než toho nasranýho poznal. A pak už to bylo veselý,takže smutný sou jenom písničky,co si pouštím. Není to zlý, je mi fajn. Fajnově smutně. Jsem smutnej člověk. A je m itak dobře.

Střípek

1. září 2010 v 19:28 | Blázen na vodítkuO------------O

Kusy duše se teď mění
upadají v zapomění.

Nic zvláštního na tom není. V tomhle lidském pokolení.
*Klení*