Oopsy daisy...

16. srpna 2010 v 8:21 | Blázen na vodítkuO------------O
Chlapi vždycky vedou.

Řeknu vám, kde je chlap, tam sou potíže. Fakt...

Chápejte. Lidi dělaj chyby. OK, i já dělám chyby a nezlobte se na mě za to, že jsem člověk, to je snad blbost,že? Chyby... větší, menší. Spousta z nich nejde už napravit. To jsou chyby absolutní. A pak je tu ta malá skupinka chyb, který se ještě daj napravit. A když uděláte chybu, která sem spadá, samozřejmě máte snahu to napravit. Pokud vás to skutečně mrzí. A když vás to nemrzí, prostě se na to vykašlete.

Takže je snad jasné, jak poznat toho ,komu to líto je a komu není, nemám pravdu? A dali byste tomu,který to chce napravit šanci? Já ano. I když sem možná příliš zaujatá a subjektivní, když jde o mě.

Ano, udělala sem chybu. Ano, velkou chybu. Ano, mrzí mě to. Ano, omluvila jsem se. Ano, chci to napravit.

Proč nejde automaticky přestat milovat lidi, kteří vám ubližují? Omluvila jsem se nejmíň tisíckrát. A omluvila bych se mu i osobně, ale nechce mě vidět. Nejde o nevěru, jde o něco mnohem stupidnějšího. Myslím že jsem dala dost najevo, jak moc mě to všechno mrzí. A dala jsem najevo i snahu to všechno zachránit a změnit.

A on? Tvrdí mi, že mě ještě miluje. Ale bojí se, že by snad ten vztah byl teď divnej. Že mi prej nechce ublížit. A pak to vypnul a řek dobrou noc. Ani mi neodpověděl na smsku. A já už nemůžu. Trápím se pro něj už týden. Jo,vlastně už je to týden, co se to stalo. Já nejsem z ocele, vždycky sem měla problémy s nervama a depresema, a tohle nemám šanci vydržet. Tak to prostě nefunguje.

Co teď?Co mám teď kurva dělat? To mi povězte...
 


Komentáře

1 Skříteček2 Skříteček2 | Web | 18. srpna 2010 v 12:14 | Reagovat

Máš dobrý kecy. Líbí se mi, že se snažíš být originální. Já jsem naprostá blogová kopie :(

2 julie julie | Web | 31. srpna 2010 v 13:05 | Reagovat

by mě zajímalo, čim tě tak popuzuju, čistě zvědavostně, jelikož tyhle pocity ze mě má dost lidí a málo kdo mi je řekne do voka. zkus to prosím rochu vosvětlit

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.