Děvky.

12. srpna 2010 v 12:30 | Blázen na vodítkuO------------O
Fakt sem se dneska nasrala.

Má to delší historii, kterou nepovažuju za nutný nějak sdělovat a vysvětlovat a chci říct jen pár slov k těmhle Děvkám.

  1. Být děvka NENÍ obdivuhodné
  2. Být děvka je nechutné, odporné a hnusné
  3. Nechápu, co je na děvkách tolik úžasného
  4. Když je někdo děvkař, není to nic, čím by se měl chlubit nebo na to být pyšný.
  5. Děvky jsou děvky a děvkama zůstanou.
  6. Na tom, co děvky dělají není nic obdivuhodného, není to důkaz jejich sebevědomí ani čehokoli jiného, krom toho, že to dokazuje, že jsou to děvky.
Nějaká holka se válí po cizím klukovi, pak přijede jeho přítelkyně a holka se odvalí za jiným, mimochodem zadaným klukem a zkouší to na něj celou noc. Když přítelkyně odjede, vrátí se znovu k původnímu. Pro mě z toho vyplývá, že je to DĚVKA.

Zadanej kluk jí odmítá,ale zapomene se zmínit, že je vlastně šťastně zadanej, následně se jí za to omlouvá a přidá k tomu X komplimentů o tom jak je skvělá a krásná, vypovídá o tom, že ten kluk je DĚVKAŘ.

Nepochopím, že má kluk za potřebí flirtovat s jinýma holkama natolik rapidním způsobem i ve chvíli, kdy je šťastně zadanej. Fuck

Následně sem to probrala ještě z jiný roviny a vlastně... Pokud holka změnila děvkaře natolik, že přestal být děvkařem,ale to období mu chybí, nejspíš sou tyhle posraný DĚVKY a flirtování s nima jen fragment dřívějších dob a nejspíš není nutné to nějak řešit. Takže I give a fuck.
¨
Fuck*
P.S.:Ten zadanej byl můj, jestli tu děvku někdy potkám, tak jí rozbiju hubu.
 


Komentáře

1 Julie de Dejvice Julie de Dejvice | Web | 14. srpna 2010 v 21:16 | Reagovat

jsem děvka a budu, jen modlím se k bohu, by nezvěděl to můj můž. ale věř, že věřím v teorii pasivní viny. do huby mi přijd dát kdykoliv, potřebuju to jako sůl.

2 M. M. | 26. září 2010 v 19:53 | Reagovat

Souhlasím se vším co si sem napsala až na bod 5 já byla děvka a byla sem na to i nákou dobu pyšná podváděla sem svoje kluky a věděla sem že je to špatný, ale i přesto sem to chtěla a bavilo mě to a i vzrušovalo nevím proč. Ale časem sem přišla na to, že to je zbytečný a nechutný a zbabělý hlavně a uvědomila sem si, že to dělám kvůli tomu, že se bojím vážných známostí a když sem byla děvka tak mě za ní všichni považovali a nic se mnou nechtěli mít a já byla ráda jelikož vztahu sem se bála protože mi taky hodněkrát nevyšel a ted toho sakra lituju... ale člověk se může změnit když chce...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.