Říjen 2009

Fronty na záchodech jsou trapný a pavouci se rychle množí...

12. října 2009 v 19:45 | Blázen na vodítkuO------------O
Všimnli jste si toho někdy?

Vždycky jsem neměla ráda fronty na dámských záchodem. Na těch pánských mi to nikdy tolik nevadily, protože na pánských jsem si jich nikdy moc nevšímala... Přijdete tam a první co, je méně čím více holek, nervózně přešlapujících ve frontě, s kouskem toaletního papíru v ruce. A co máte dělat vy? Znám dvě reakce. Buďto se rozhodnete frontu vystát, za pozorování všech přítomných si taky kousek utrhnete. Nebo jdou někam jinam, možná na jiné záchodky.

Vždycky se mi líbilo takové nepsané pravidlo, že do uvolněné kabinky jde ten, kdo je ve frontě prostřední, aniž by kdokoli protestoval nebo předbíhali. Ale stejně, je neuvěřitelně nepříjemné v téhle frontě čekat.

To mě přivádí ještě k jednomu problému - o čem se tak může mluvit na záchodě? Je známo, že spousta holem chodí na záchody ve dvojicích. Nejčastěji je slyšet o učitelích a písemkách, ale zažila jsem i mnohem zajímavější rozhovory... (*spláchnutí* "Jéé, bublinky!")


Mimoto jsem předevčírem navštívila naší starou rodinou zahradu, na které se přes 15 let nikdo ani neobjevil. Dřív sme to s partičkou lidí ze školy používali jako klubovnu a už jsem tam taky dlouho nebyli. Tak jsem si tam nakráčela, prolezla naší dírou v plotě, skrz ten lítý prales se dostala až k domečku, otevřela dveře a nestačila se divit.

Na dveřích lezlo přinejmenším 10 obrovských pavouků. Ztuhla jsem, a přemýšlela jsem co. Nejsem zrovna člověk, kterej by měl z pavouků fobii, ale představa že po mě tohle leze ve mě neprobouzí zrovna nejlibější pocity...

Blázen na vodítku O------------O

It seems like long time ago...

4. října 2009 v 9:04 | Blázen na vodítkuO------------O
První článek.Relartivně první článek po dlouhé době, kdy se toho spoustu stalo, něco změnilo a spoustu věcí zmizelo.Pamatuju se, že blázna verzi 1.0 sem zrušila víceméně kvůli tomu, že už mě nebavil, neměla jsem na něj čas a hlavně už jsem tehdy asi řekla všechno, co jsem skrze něj chtěla říct. Jen bych si teď nejradši urazila hnáty, že jsem si ty články tehdy nezazálohovala a teď už si pamatuju jen útržky z některých článků, pár dobrých myšlenek a v galerii mi zbyly obrázky,které jsem vkládala do článků a taky pár věcí z bývalých designů...

Je tu nový začátek, něco co nkdy není jisté, že přijde.Dlouho jsem nevěřila, že bych se k blogování mohla vrátit, a možná skutečně nemám na to, být zpátky v blogovací sféře a psát obstojné čtivé články, které zaujmou.

Už v tomhle článku mi dochází, jak težký je napsat kvalitní věc, na kterou bych byla pyšná, ale to je jedno, začátek je vždycky těžkej.

/Welcome back,Blázne!/

Blázen na vodítkuO------------O